(Inne) Jasełka 2017

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Jednak te dni są szczególnie ważne dla dzieci, które atmosferę rodzinnych świąt oraz związane z nimi tradycje zapamiętają na całe życie. Często zdarza się, że w przyszłości dzieci same kultywują je w swoich własnych domach. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest angażowanie całej rodziny w świąteczne przygotowania oraz wprowadzenie rodzinnych zwyczajów.

Tak też właśnie stało się w naszej szkole. W minioną sobotę, grupa rodziców, przygotowała przedstawienie bożonarodzeniowe pt.”Wigilia u Karpińskich”. Pół żartem, pół serio przedstawili scenkę z życia jednej z polskich rodzin, przygotowujących sie do kolacji wigilijnej. Te piękne chwile umiliła nam nasza pani od muzyki, która zaśpiewała piękne polskie kolędy i pastorałki. Na koniec do kolędowania dołączyli hiszpańscy tatusiowie wraz z Panem Marcinem.

Po wspaniałym przedstawieniu i życzeniach złożonych przez dyrekcję, cała społeczność szkolna zaproszona została do wspólnego poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy rodzicom: Monice, Tomkowi, Agacie, Marcie, Leonowi, Gosi, Marcinowi, Jarkowi oraz naszym dzieciakom Pauli i Mateuszowi za przygotowanie świetnego przedstawienia.

W noc wigilijną, w blasku świec, 
melodia kolęd płynie w mrok, 
niech Wam przyniesie radości moc 
i wiele szczęścia w Nowy Rok!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s